אודות

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

מדריך לרתק דיסקים לחיתוך מתכות

2023-09-07 ראה עוד

המדע מאחורי דיסקים חיתוך: הבנת ההרכב והפונקציה שלהם

תוכן תוכן 1. מבוא: שרף דיסקים חיתוך בפעולה 2. הרכב של שרף חיתוך דיסקים 3. הבנת תהליך הייצור 4. הפונקציונליות של דיסקים חיתוך שרף 5. יתרונות של שרף דיסקים על פני סוגים אחרים 6. שאלות נפוצות לעתים קרובות 7. מסקנה 1. הקדמה: שרף דיסקים חיתוך שרף בפעולה שרף דיסקים הפכו להיות מרכיב עיקרי במספר רב כתובת

2023-09-06 ראה עוד

מה שאתה צריך לדעת על חיתוך דיסקים בתעשיית כלי החומרה

דיסקים חיתוך שרף לשחק תפקיד חיוני בתעשיית כלי החומרה, במיוחד בתחום של יישומי שחיקה וחיתוך. דיסקים אלה נמצאים בשימוש נרחב בעסקות שונות, החל ממתכת לבנייה, כפי שהם מציעים ביצועים ועמידות יוצאי דופן. במאמר זה, נתעמק בהיבטים המרכזיים של חיתוך שרף דיסקים, שופכת אור על השימושים שלהם, היתרונות והחשובים

2023-09-05 ראה עוד

4 נקודות מפתח בתהליך חם לחיצת ייצור חומר סופר קשה abrasives

למה מכבש חום? כלומר, להשתמש בתהליך לחיצה חמה כדי ללחוץ על הקשר שלנו עם שרף, כדי להשיג את מטרת דרישות העיצוב שלנו. בדרך כלל, אנו מקווים שהצפיפות לאחר לחיצה חמה יכולה להגיע או להיות קרובה לצפיפות שתכננו, כך שחיי היהלום של הקשר המוחץ או גלגל השחזה יהיה ארוך יותר.

2023-08-12 ראה עוד

בחירת גלגל היהלום הנכון לתרגילים וטחנות שחיקה

בחירת גלגל היהלום המתאים לתרגילים וטחנות היא קריטית כדי להשיג תוצאות שחיקה יעילות ואיכות גבוהה. בחירה לא נכונה יכולה להוביל לירידה בתפוקה ולביצועים בסיכון. במאמר זה, נדון טיפים חיוניים כדי לעזור לך לבחור את גלגל היהלום הנכון עבור הצרכים שלך.

2023-08-04 ראה עוד

מהם היתרונות של עיבוד חמישה צירים?

עיבוד שבבי חמישה צירים מציע מספר יתרונות על פני שיטות עיבוד אחרות. הוא מתאים במיוחד לעיבוד רכיבי חומרה מורכבים הדורשים תנועה של חמישה צירים לעיבוד מלא, כולל פעולות קידוח וכרסום. פרובים של פרובוקים תוצאה של דיוק גבוהה ואיכות גימור מעולה.

2023-07-29 ראה עוד

יישום של תגובה גלגל שחיקה עבור שוק עגול תרגילי endmills

תגובת נגד שחיקה גלגלים הם כלי חשוב תעשיית ייצור עבור שחיקה עגול שוק תרגילי endmills. את הבחירה של תגובה גלגל צורת תלוי יישום ורצויה גימור של כלי. יהלומי CBN טחינת גלגלים מומלצים עבור backlash שחיקה בשל שלהם מעולה ביצועים. התכונות של תגובה שחיקה גלגלים להפוך אותם בחירה מצוינת עבור שחיקה עגול שוק תרגילי endmills, כולל יעילות גבוהה, דיוק גבוה, שימור מצב טוב, ארוך גלגל חיים, ארוך זמירה מחזור.

2023-06-17 ראה עוד

תנמלצות לבחור גלגלים.

פרי בבחרת את הגלגלל הנכון למבצע ספציפי דורש דורש לחקות בזהירות על מספר גורמים כמו סוג הפעולה, חומר, תכונות כלי, וגדל גדול. רמאי חיוני שיש להבין טובה על גורמים אלה כדי להשיג תוצאות אופטימלי כאשר משתמשת גלגלים לתפקידים.

2023-06-09 ראה עוד

ראה עוד